Oryginalne części regenerowane

Wraz z upływem czasu każdego samochodu, większość jego części to wciąż cenne elementy, gotowe służyć przez kolejne lata.

 

Dzięki odpowiedniej obróbce otrzymują one drugie pełnowartościowe życie. W ramach programu certyfikowanych części regenerowanych, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór spośród ponad 100 tys. takich części, z gwarancją i w korzystnych cenach.

Oryginalna kolekcja Mercedes-Benz

Jako dział firmy Duda-Cars, autoryzowanego dealera Mercedes-Benz jesteśmy w stanie zaoferować pełną kolekcją Classic Mercedes-Benz.

 

Modele samochodów w różnych skalach, stylowa odzież, zegarki, galanteria skórzana i wiele innych oryginalnych dodatków, z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi klasycznych Mercedesów.

Serwis i naprawy Twoich klasyków

Wyjątkowe samochody wymagają wyjątkowej troski.

Dlatego poza sprzedażą klasycznych Mercedesów, specjalizujemy się także w przywracaniu ich sprawności technicznej i fabrycznego blasku. Dzięki zespołowi doświadczonych mechaników-pasjonatów, dostępowi
do bogatej bazy oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, możemy zaoferować:

  • Naprawę/odtworzenie karoserii
  • Kompleksowy serwis silnika i skrzyni biegów
  • Pełną obsługę układów pneumatycznych oraz hydraulicznych
  • Naprawę i pielęgnację tapicerki
  • Przygotowanie pojazdów do użytkowania po dłuższym postoju
  • Kompletną lub częściową renowację pojazdów
  • i wiele więcej...
Dowiedz się więcej

Renowacja klasyków

W Legends przywiązujemy szczególną uwagę do profesjonalnej, i jak najbardziej zgodnej z oryginałem odbudowy pojazdu. Całemu procesowi towarzyszy dokumentacja zdjęciowa, tak by klient na każdym etapie miał wgląd w postęp prac.

Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi, bazy części zamiennych czy wyspecjalizowanego studia autodetailingowego, możemy zaproponować zarówno częściową renowację, odświeżenie powłoki lakierniczej lub wnętrza, lub kompletną odbudowę pojazdu.

Dowiedz się więcej