Oferta

Wiemy jakiej troski wymagają starsze pojazdy i youngtimery, dlatego oferujemy usługi mające na celu utrzymanie ich i przywracanie do pełnej sprawności technicznej i fabrycznego blasku.

Dzięki zespołowi doświadczonych mechaników-pasjonatów, dostępowi do bogatej bazy oryginalnych części zamiennych i akcesoriów oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, możemy zaoferować:

  • Naprawę/odtworzenie karoserii

  • Kompleksowy serwis silnika i skrzyni biegów

  • Pełną obsługę układów pneumatycznych oraz hydraulicznych

  • Naprawę i pielęgnację tapicerki

  • Przygotowanie pojazdów do użytkowania po dłuższym postoju

  • Kompletną lub częściową renowację pojazdów.

 

Każdy samochód jest inny, ale tak samo wyjątkowy

Nie ważne czy jest to 190D W201, Beczka czy topowo odrestaurowana Pagoda. Każdy właściciel Mercedesa może liczyć na fachową poradę, serwis, czy po prostu detailing.Olej, filtry, regulowanie gaźnika, sprawdzenie stanu układu hamulcowego czy chłodniczego. W Legends zajmiemy się Twoim samochodem kompleksowo, lub doraźnie, w zależności od potrzeb.

Gwarantujemy rzetelne podejście do nawet błahych zagadnień, aby właściciel nie musiał stresować się podczas użytkowania samochodu. Stosujemy zasadę “raz a dobrze” i polecamy naszym klientom nie stosowanie półśrodków, które w późniejszym czasie skutkują kolejnymi wizytami w serwisie.

Sprawdź naszą ofertę

Wszystko co najlepsze dla Twojego klasyka

Bieżące przeglądy eksploatacyjne

Otoczymy odpowiednia opieką każdego klasycznego Mercedesa, tak by mógł odwdzięczyć się wieloma wyjątkowymi chwilami. Przygotujemy auto do użytku po długim postoju, zabezpieczymy je przed zimowym snem i sprawdzimy jego kluczowe elementy przed wiosennymi przejażdżkami.

Naprawy mechaniczne

Każde klasyczne auto posiada oryginalne i typowe dla swoich czasów rozwiązania techniczne, a co za tym idzie - czasem także bolączki i słabsze strony. W Legends znamy je wszystkie. Naprawy systemów wtryskowych, układy hydrauliczne i pneumatyczne, automatyczne i manualne skrzynie biegów - nie mają przed nami tajemnic.

Dowiedz się więcej o Legends

Sprawdzenie przed/po zakupowe

Jeżeli potrzebujesz potwierdzenia stanu sprzedawanego bądź kupowanego samochodu możesz liczyć na fachową weryfikację w Legends. Sprawdzimy przebieg i historię serwisową, stan techniczny, blacharski oraz zgodność elementów samochodu oraz wyposażenia z nr VIN. Przedstawimy listę koniecznych według naszych ekspertów naprawy i opowiemy o ukrytych usterkach klasyka z rynku wtórnego.

Mistrzowie pistoletów lakierniczych

Gdy blacharnia Legends kończy swoją pracę nad odrestaurowywanym pojazdem, do akcji wkraczają nasi mistrzowie pistoletów lakierniczych. Zobaczcie, jak sprawnie się nimi posługują, mając do dyspozycji jedną z najnowocześniejszych w kraju lakiernię w naszym obiekcie w Golęczewie k.Poznania.

Umów się na wizytę

+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych