Our offering

Thanks to a team of experienced and passionate mechanics, access to a vast range of original spare parts and accessories, and modern technical resources, we can offer:

  • Repair/restoration of bodywork
  • Comprehensive engine and gearbox service
  • Full technical service for pneumatic and hydraulic systems
  • Repair and care of upholstery
  • Preparation of vehicles for use after prolonged out-of-use periods
  • Complete or partial renovation of vehicles
  • and much more...

Genuine Mercedes-Benz parts

In order to closely maintain a factory-like condition of each classic car it is required to use only original spare parts. With access to the manufacturer's worldwide inventory, we are able to import any component for any Mercedes-Benz model.

 

Most of these parts are either factory-new parts from the era or still produced new parts for classic vehicles.

Find out more

Renovation of classics

At Legends we carry out professional vehicle restoration, sticking as close to the original as possible. The whole process also involves producing photo documentation, so that the client can see the progress of work at each stage.

By having access to modern tools, spare parts and a specialised auto-detailing studio, we can offer partial renovation, refreshing of the paint layer or interior elements, or complete reconstruction of the vehicle.

Learn more about Legends

Sprawdzenie przed/po zakupowe

Jeżeli potrzebujesz potwierdzenia stanu sprzedawanego bądź kupowanego samochodu możesz liczyć na fachową weryfikację w Legends. Sprawdzimy przebieg i historię serwisową, stan techniczny, blacharski oraz zgodność elementów samochodu oraz wyposażenia z nr VIN. Przedstawimy listę koniecznych według naszych ekspertów naprawy i opowiemy o ukrytych usterkach klasyka z rynku wtórnego.

Make an appointment

+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych