Nieklasyczne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji, czyli pożegnanie wakacji w Legends.

Rozpoczynamy o 11:00 od umówionych wizyt serwisowych. Między 11:00 a 15:00 poddamy darmowej diagnozie zgłoszone auta. Na 3 stanowiskach obsłużymy 12 samochodów pod kątem oceny mechanicznej i 12 blacharsko-lakierniczej. Zapisy na darmową wycenę napraw otworzymy 3 sierpnia o godzinie 10:00. Obowiązuje pierwszeństwo zapisów poprzez wiadomość prywatną według zasady "kto pierwszy ten lepszy". Zapisani uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie zapisu.

 

Od 13:00 zaczynamy wpuszczać widzów i zaczynamy rejestrację zgłoszonych uczestników. Będziecie przez nas kierowani na parking, a następnie - prezentację swoich klasyków. W międzyczasie zaproponujemy Wam poczęstunek i rozpoczynamy atrakcje dla dzieci.

Między 14 a 16 zaprezentujecie swoje samochody, a my przyznamy im nagrody w kilku kategoriach. Następnie zostaniecie poproszeni o ustawienie klasyków na parkingu przed wieczornym seansem kinowym.

Od 16:00 rozpalamy grilla! Między 16 a 18 zabierzemy Was na wycieczkę po salonie i serwisie - w kilku turach, w zależności od liczby chętnych. Pamiętajcie, że Legends to miejsce, które żyje - nie jesteśmy muzeum, więc nie nazywamy tej części zwiedzaniem.

Natomiast o 20:00 rozpoczniemy seans kinowy.

 

Codziennie przed 16:00 przesyłamy osobom zarejestrowanym potwierdzenie mailowe z adresu zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl sprawdzajcie skrzynki. Na potwierdzenie Waszej obecności czekamy do 19.08.

 

Ważne informacje:

- rejestracja na wydarzenie = rejestracja do udziału w seansie kina letniego. Zachęcamy zapisów w wydarzeniu, są jeszcze dostępne miejsca,

- 3 września wpuszczamy TYLKO zarejestrowanych wcześniej uczestników, którzy potwierdzą swój udział #SafetyFirst. Wydarzenie wystartuje o 13:00 - wtedy otwieramy bramy dla uczestników i wręczamy Wam starter packi, a następnie kierujemy na tzw. konkurs elegancji i prezentację samochodów. Szczegóły wkrótce!

- jutro od 10:00 możecie zgłaszać chęć udziału w darmowej wycenie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych poprzez wiadomość prywatną. Diagnostykę przeprowadzamy na 3 stanowiskach od 11:00 do 15:00,

- dysponujemy tylko 30 miejscami parkingowymi dla gości bez klasyków. 12 z nich już zarezerwowaliście. Jeśli chcecie nas odwiedzić prosimy o zarezerwowanie dla siebie miejsca:

- udział w seansie kina letniego dla widzów będzie możliwy tylko wtedy, gdy wygospodarujemy miejsce - taką informację przekażemy Wam 11 sierpnia. Póki co zawieszamy możliwość uczestnictwa widzów w seansie; chyba, że ktoś zaprosi Was na pokład swojego klasycznego auta. Prosimy o zrozumienie, najważniejsze są Wasze komfort i bezpieczeństwo!

- podczas grillowania zadbamy o Wasze apetyty, będą także opcje wege i wegańskie. Potwierdzajcie pełną liczbę załogi w Waszym aucie, żebyśmy się dobrze przygotowali

 

Kliknij i zobacz co więcej na Ciebie czeka!

Powrót do listy artykułów

Polecane wpisy: