Aktualności Legends. Co warto wiedzieć?

Classic Night by Legends
11 października 2019 r., Golęczewo, niewielka wieś pod Poznaniem, stała się na chwilę polską stolicą klasycznej motoryzacji. W oddanym do użytku kilka miesięcy temu nowym salonie Mercedes-Benz Duda...
Cały artykuł
SL 190 na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru
W piątek 23 sierpnia w ramach programu Studio Browar Wakacje na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru przez cały dzień można było podziwiać pięknego Mercedesa z naszej kolekcji.
Cały artykuł
Classica Mierzęcin
Od 2016 roku właściciele unikatowych samochodów zabytkowych odwiedzają malownicze tereny Mierzęcina by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz miło spędzić czas.
Cały artykuł
Intensywne przygotowania do lata.
Zapraszamy do odwiedzenia serwisu. Lato już niebawem się rozpocznie. Sprawdźcie swoje klasyki i cieszcie się bezpieczną jazdą w swoich gwiazdach.
Cały artykuł
Ekspozycja ustawiona
Zakończyliśmy meblowanie naszego salonu. Tak prezentuje się ekspozycja naszych samochodów. Czyż nie jest piękna? ❤ Już niedługo pokażemy Wam więcej ujęć tego niesamowitego miejsca! Jeśli jeszcze ni...
Cały artykuł
Nowy rok – nowa siedziba
Rok 2019 rozpoczniemy przeprowadzką do nowej siedziby – powstającego właśnie salonu o powierzchni 8 tys. mkw. usytuowanego na działce o powierzchni ponad 60 tys mkw w Golęczewie k.Poznania.
Cały artykuł
Motorworld Classics Berlin 2018
Kierunek – zachód! Zabraliśmy nasze klasyki do ich ojczyzny, gdzie po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Motorworld Classic Berlin. Wróciliśmy z nich….
Cały artykuł
Moto Classic Topacz
W dniach 18-19 sierpnia 2018 roku byliśmy obecni na Moto Classic w Topaczu.
Cały artykuł