Aktualności Legends. Co warto wiedzieć?

MotorWorldClassic 2019
Mniej znaczy więcej. Choć powierzchniowo targi MotorWorldClassic 2019 w Berlinie były mniejsze niż przed rokiem, to wywozimy z nich znacznie więcej obiecujących kontaktów, nawiązanych relacji bizne...
Cały artykuł
Classic Night by Legends
11 października 2019 r., Golęczewo, niewielka wieś pod Poznaniem, stała się na chwilę polską stolicą klasycznej motoryzacji. W oddanym do użytku kilka miesięcy temu nowym salonie Mercedes-Benz Duda...
Cały artykuł
SL 190 na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru
W piątek 23 sierpnia w ramach programu Studio Browar Wakacje na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru przez cały dzień można było podziwiać pięknego Mercedesa z naszej kolekcji.
Cały artykuł
Classica Mierzęcin
Od 2016 roku właściciele unikatowych samochodów zabytkowych odwiedzają malownicze tereny Mierzęcina by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz miło spędzić czas.
Cały artykuł
Intensywne przygotowania do lata.
Zapraszamy do odwiedzenia serwisu. Lato już niebawem się rozpocznie. Sprawdźcie swoje klasyki i cieszcie się bezpieczną jazdą w swoich gwiazdach.
Cały artykuł
Ekspozycja ustawiona
Zakończyliśmy meblowanie naszego salonu. Tak prezentuje się ekspozycja naszych samochodów. Czyż nie jest piękna? ❤ Już niedługo pokażemy Wam więcej ujęć tego niesamowitego miejsca! Jeśli jeszcze ni...
Cały artykuł
Nowy rok – nowa siedziba
Rok 2019 rozpoczniemy przeprowadzką do nowej siedziby – powstającego właśnie salonu o powierzchni 8 tys. mkw. usytuowanego na działce o powierzchni ponad 60 tys mkw w Golęczewie k.Poznania.
Cały artykuł
Motorworld Classics Berlin 2018
Kierunek – zachód! Zabraliśmy nasze klasyki do ich ojczyzny, gdzie po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach Motorworld Classic Berlin. Wróciliśmy z nich….
Cały artykuł
Moto Classic Topacz
W dniach 18-19 sierpnia 2018 roku byliśmy obecni na Moto Classic w Topaczu.
Cały artykuł